072-3316080

מעבר

לים

"מעבר לים" מסמל עבורנו את העולם הפרוש בפנינו ומאפשר לנו אינסוף של חוויות מדהימות. בחיבורים הפקות, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע בין חוויות, שיגרמו לצוותים שלכם להיטען באנרגיות ולטעום טעימה ממה שאנחנו יודעים לעשות וזה להפוך את החלום שלכם למציאות בלתי נשכחת

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור
אליכם בהקדם!

הפקת אירועי חברה בחול לחברות וארגונים

העבודה היא ללא ספק אחד המרכיבים החשובים בחיינו. מעבר להיותה מקור פרנסה ופלטפורמה המאפשרת לכלכל את עצמנו ואת יקירינו, יש בה בכדי להעניק תחושת סיפוק והגשמה עצמית עבור רבים מאיתנו, תוך היותה גם כר פורה לטובת היכרות עם עולמות תוכן מעשירים ואנשים מכל קשת הגילים.

על מנת לנסות ולחזק את הלכידות החברתית בתוך כל חברה או ארגון, או לחילופין במטרה לקחת אתנחתא בת כמה ימים מהשגרה השוחקת, גוברת בשנים האחרונות מגמת נופשי חברות במגזר העסקי מעבר לים.

מדובר בהזדמנות מופלאה המשלבת בין גיבוש העובדים בכל הדרגים (החל מהשדרה הניהולית ועד לאחרון העובדים) לצד טיולים ביעדים מרתקים ברחבי העולם.
עבור רבים מהעובדים טיולים אלו מהווים "אוויר לנשימה", על כל המשתמע מכך.

לראיה, מחקרים רבים לאורך השנים הוכיחו כי חברה המשקיעה ברווחת עובדיה, בדגש על קיום נופשים משותפים, מצליחה לחזק את תחושת השייכות וההזדהות של העובדים עימה, לצד השפעה ישירה גם על התוצאות העסקיות וצבירת "כוחות מחודשים" לקראת המשך המשימות המונחות לפתחם.

ניכר כי בישראל אנו עדים בשנים האחרונות להפנמת חשיבות נופשי העובדים, כאשר יותר ויותר חברות מכלל הסקטורים במשק, משקיעות משאבים לא מבוטלים בהוצאת העובדים לנופשים בחו"ל, תוך הבנה של חשיבות המהלך על רבדיו השונים.

הפקת אירוע לעובדים בדובאי
הפקת אירוע לעובדים בדובאי
cisco2016-2
הפקת אירוע לעובדים זנזיבר
cisco2016-1
הפקת אירוע לעובדים זנזיבר

להתרגש בכל פעם מחדש 

חברת "חיבורים הפקות" מספקת בשורה מרעננת עבור שוק התעסוקה בישראל.
צוות החברה המורכב מיועצי תיירות מנוסים ובעלי היכרות עם מגוון רחב של יעדים גלובאליים, אמון על תפירת החופשה המושלמת אשר תתאים להווי החברתי של כל חברה או ארגון ומאפשר להפיק מהזמן המשותף את המקסימום.

בין מגוון היעדים בהם מציגה החברה התמחות יוצאת דופן, ניתן למנות את בטומי, ורנה, מונטנגרו, אתונה, מדריד, איטליה, דובאי, מרוקו, תאילנד, הונג-קונג ועוד. יתרה מזאת, בכל אחד מהיעדים מפעיל צוות החברה את ניסיונו מול הספקים המקומיים, כדי למצות את החופשה האולטימטיבית שתותיר כל חברה או ארגון עם שלל חוויות וטעם של עוד.

ומה יש לימי הטיול שלנו להציע עבור קהל הלקוחות?
אז זהו שהרבה. לצד פינוק במלונות אקסקלוסיביים והיכרות עם יעדים מיוחדים במינם, אנו מוספים תוכן ופעילויות פנאי מגוונות עבור כל סוגי העובדים, לרבות טיולי ג'יפים, משחקי גיבוש וניווט, טיולים רגליים במסלולים מיוחדים למיטיבי לכת, סיורים פנורמיים, אירועי ערב כדוגמת ביקור בטברנות או ערבי פולקלור, ארוחות כשרות לקהל דתי ושומר מסורת, חלוקת שי לעובדים, ביקור באטרקציות מובילות, כנסים מקצועיים (כולל הדרכות בעברית) והיד עודנה נטויה.

אנו קשובים כמובן גם לצרכים המגיעים מן השטח ופתוחים לרעיונות, החל מהאטרקציות המוכרות ועד לרעיונות מטורפים המותאמים לאופי והלך הרוח של כל חברה באשר היא.
אנחנו מזמינים למפגש היכרות, במהלכו נוכל לטכס עצה יחד ולהתאים עבור החברה שברשותכם חופשה מיוחדת, כזו שצפויה לגרום לעובדים שלכם להתרגש בכל פעם מחדש.
בואו נקבע פגישה לסובב יחד את הגלובוס ולבחור את היעד הבא שלכם.
החיבור שלנו הוא מהלב.

אירועים לעובדים בחול

קבלו הצעת מחיר

אודות חיבורים הפקות - צוות החברה
Call Now Button דילוג לתוכן