subscribe
מאמרים

הפקת אירועים לחברות

כל חברה היא ייחודית ויש לה מהות ארגונית שונה, לא מדובר רק על מהות הפעילות העסקית שלה אלא על אווירה המיוחדת רק לאותה חברה, מעין אישיות ארגונית הרלבנטית רק לחברה זו ולעובדים שלה. אנו בחיבורים הפקות מבינים אמת זו ומתחשבים בה בכל אירוע עסקי או אירוע חברה שאנו ניגשים להפיק. הפקת אירועים לחברות מחייבת לתפישתנו גישה חדשה ורעננה לכל חברה, בדיוק בגלל הייחודיות של ארגון וחברה וכי רק כך משיגים אירועי חברה שתואמים בדיוק למטרתם ולמהות המזוקקת של החברה שעומדת מאחוריהם.

"חיבורים" מתמחה בהפקת אירועי חברה, ימי גיבוש לעובדים, ימי כיף וגם אירועים פרטיים מגוונים ובאיכות הגבוהה ביותר, אנו מאמינים בחשיבה מקורית ויצירתית וליווי מלא של הלקוח לאורך כל הדרך.

הפקת אירועים לחברות כאמצעי לקידומן

אצלנו בחיבורים הפקות, רואים בשירות הפקת אירועים לחברות שירות שמאפשר למעשה קידום יעיל ואיכותי של החברה עצמה. כל אירוע עסקי הוא הזדמנות לשדרג ולרומם את מעמד החברה ואת האופן בה  היא נתפשת בקרב קהל היעד של האירוע. על מנת שאירועי חברה אלו אכן יממשו את מלוא הפוטנציאל שלהם וישיגו את המטרות שלהם, עליהם להיות מופקים בצורה המקצועית והקפדנית ביותר – על ידי חברת הפקות שזהו תחום התמחותה ושמאפשרת למנהלי החברה לטפל בנושאים החשובים של התנהלות עסקית, בראש שקט וכאשר הם משאירים את העבודה על האירוע לאנשי המקצוע.

 כיצד אירועים לחברות תורמים לקידום החברה?

  • אירועי חברה לעובדים מאפשרים למנף את תחושת הנאמנות של העובדים כלפי החברה, ליצור אווירה איכותית ונעימה בין העובדים לבין עצמם ובין ההנהלה. יעילות העובדים תשתפר כי החברה השקיעה בהם והקדישה להם זמן שלא לצרכי עבודה ועוד שאר יתרונות.
  • השקות מוצר או שירות חדש שמופקות בצורה מושקעת ואיכותית, מאפשרות להשיג את מלוא המטרות ואת החשיפה הטובה ביותר. יש חשיבות למיתוג החברה בערב שכזה, הצגת המוצר או השירות בהתאם לקהל היעד ובאור החיובי ביותר והפקה שלמה שכל מהותה האדרת החברה ומהות אירוע ההשקה.
  • אירועי קידום מכירות מציגים את החברה בצורה חיובית ואיכותית, וחושפים את פעילותה לקהל לקוחות קיים כמו גם ללקוחות חדשים – כמובן שאירועים אלו חייבים להיות מדויקים ומופקים על הצד הטוב ביותר, הפקת אירועים לחברות לצרכי מכירות מחייבת מחשבה ובניית האירוע כך שהמשתתפים יוכוונו לביצוע רכישה או קידום עסקאות.

בנוסף, ישנם עוד אירועי חברה רבים אפשריים שאותם מפיקה חברת חיבורים הפקות, הבסיס הוא שכל אירוע כזה הוא חיובי ואפשרות ריאלית במיוחד לשיפור מיתוג החברה ומינוף האירוע לשיפור במגוון היבטים.

כמובן שאירועי חברה המיועדים לצרכים חוץ ארגוניים ואירועים פנים ארגוניים הם שונים מהותית אלו מאלו, אנחנו מבינים היטב את ההבדלים ואת המאפיינים של כל סוג אירוע עסקי כזה ומספקים שירות הפקות מדויק, פרטני ומקיף במיוחד

הפקת אירועים לחברות  – עושר של אפשרויות

חיבורים הפקות מתגאה ביכולות הפקה החורגות מהמקובל, מעבר לשירות אישי ודאגה לכל פרט ופרט, אנו מפיקים אירועים תוך מחשבה יצירתית ולא שבלונית ולכן מפיקים אירועים פרטיים, ימי כיף ואירועי חברה מכל סוג שהם ייחודיים בנוף המקומי ושיהיו בלתי נשכחים עבור כל המעורבים. אנו משתפים פעולה עם מגוון גדול ומשובח של ספקי שירותים החל ממקומות לאירועים, דרך ספקי קייטרינג ואטרקציות מעולות ועד סדנאות, פעילויות העשרה בכל הארץ ושפע נוסף של אפשרויות. ימי הכיף  שלנו למשל כוללים את האטרקציות והפעילויות המיוחדות והאיכותיות ביותר שקיימות בנמצא, חלקן אקסטרים ממש וחלקן רגועות יותר אך לא פחות מהנות.

חיבורים הפקות – הפקת אירועים לחברות מכל תחומי המשק והכלכלה והבטחה לשירות מקצועי, אישי ואיכותי בדרך לאירוע חברה בלתי נשכח באמת.

חיבורים הפקות located at , , . Reviewed by 539 מצביעים rated: 5 / 5